Papara’ya Para Yatırdım Hesabıma Hala Geçmedi

7/24 Hızlı Para Transferi hizmeti sağladığı için Türk kullanıcıların tercih ettiği en popüler elektronik cüzdan olan Papara, şu anda 1 milyonun üzerinde aktif kullanıcıya hizmet vermektedir. 15 farklı banka ile anlaşması bulunan Papara, kullanıcılarının kendi Papara hesaplarına bu banka hesaplarını kullanarak çok hızlı bir şekilde yükleme yapıp, kullanıcılar arasında anında transfer imkanı sunmaktadır. Ancak giderek artan kullanıcı sayısını sorunsuz bir şekilde karşılayabilecek altyapısı bulunmayan Papara, bir müddet sonra kullanıcıların kendi Papara hesaplarına eklemek için gönderdikleri paraları çok uzun süre sonra işleme almaya başladı. Zaman zaman anında hesaplara geçen bakiyeler, özellikler yoğun günlerde 3-4 saati bulan gecikme ile hesaba geçmeye başladıkça, kullanıcıların Papara’daki hızlı transfer imkanına olan güvenlerini kaybetmeye devam edecek gibi duruyor. İnternet üzerinde belirtilen şikayetlerin büyük bir çoğunluğunu “Papara’ya Para Yatırdım Hesabıma Hala Geçmedi” gibi başlıklar içeren şikayetler oluşturmakta. Elbette BDDK onaylı bir cüzdan olan Papara’ya gönderdiğiniz paranın kaybolması pek olası bir durum değildir, ancak hızlı ödeme amacıyla kullandığınız bir elektronik cüzdana yaptığınız bir para transferinin normalden çok daha uzun bir süre sonra bakiyenize yansıması oldukça can sıkıcıdır. Bu konu ile ilgili ünlü şikayet platformu Şikayetvar’a yazılan bir şikayet örneğini aşağıda okuyabilirsiniz:

Papara’dan Para Hesabıma Geçmedi!

Papara 320 TL attım ama hala geçmedi. Hesabıma neden bu saatte attığım paralar hep geç geçiyor. Biraz daha hızlı olabilir mi lütfen 149****52 hesap no. papara numarası lütfen hızlı bir şekilde geçirir senin memnun kalacağım olmazsa bir daha kullanmayacağım.

Papara Temsilcisi

Değerli Kullanıcımız, Kontroller sağladığında tutarın Papara hesabınıza yüklendiği görüntülenmektedir.

BİLGİLENDİRME!

1. Papara kart ile yükleme işlemleri çok daha hızlı. Papara kart sahibi olarak tüm ATM’lerden Papara hesabınıza anında yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

2. Garanti bankası, Akbank, Yapı Kredi, Türkiye Ekonomi Bankası, Vakıfbank, Finansbank ve İş Bankasından gerçekleştirdiğiniz işlemler, bankalarla yaptığımız özel işbirliklerimiz sayesinde çok kısa süre içerisinde papara hesabınıza yansıtılmaktadır. İşlemlerin hızlı gerçekleşmesi için yükleme kurallarına uymayı unutmayınız! Sorularınız olması durumunda bize 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Saygılarımızla,

Papara Destek Ekibi

Papara’ya Para Yatırdım Hesabıma Hala Geçmedi
5 (100%) 1 vote