Papara Kart Alışveriş Hatası

Papara Kart, internet üzerinden alışveriş yapanların bu alım satım işini güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan online cüzdandır. Biliyorsunuz artık her şeyimiz online yapar olduk; alışverişlerimiz, ödemelerimiz.

Özellikle günün her saati ödeme yapabilme ya da ödeme alabilme çok önemli. Havala işlemleriyle belirli bir saate kadar ödeme yapabiliyorken Papara sayesinde günün her saati ödeme yapabildiğimiz gibi ödeme de alabiliyoruz. Bu sayede Papara cüzdanınıza para eklemek için belirli bir saati beklemenize gerek kalmaz. Papara’yı diğer online sistemlerden ayıran en büyük farkı ise herhangi bir komisyon almaması.

Papara Kart’ı kullanmak oldukça basit. Size gönderilen Papara Kart ile rahatlıkla ve güvenle parak çekebilir, para yatırabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Papara Kart’ın tüm dünyada geçerli olduğunu ve POS cihazı kullanılan her yerde alışveriş yapabilme olanağınızın olduğunun da altını çizelim.

Papara Kart Alışveriş Hatası

Markete gittim kartımda olan paraya olan bütçeye uygun alışveriş yaptım, kasaya gittim Papara kartımı verdim temassız denedi, olmadı. Diğer şekilde denedi, şifreyi iki şekilde de ödeme yapmadı. Neden olmuyor, ben bu kartı boşuna mı aldım?

Papara

Değerli Kullanıcımız, Şifrenizi güncelleyerek işleminizi tekrar denemenizi rica ederiz.

1. Papara Card menüsü altından şifresini değiştirmek istediğin kartını seç.

2. Kart Şifresini Değiştir butonuna tıkla.

3. Belirlediğin şifre ilk alışverişinde kartına yüklenecek Güvenlik gereği yeni aktifleştirdiğiniz kartınızla ilk çipli ve şifreli ( temaslı ) alışverişi yapmanızın ardından kartınızın temassız özelliği aktif edilir.

Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Papara Destek Ekibi

28.07.2020

Papara Kart Alışveriş Hatası
5 (100%) 1 vote

Tagged With :