Papara İşlem Limiti Problemi

Papara, günün her saati işlem yapmaya imkan tanıyan online bir ödeme sistemidir. Papara’da her bankaya transfer yapmak mümkündür ve komisyon oranı oldukça düşüktür. Papara’ya üye olan kişiler herhangi birinden papara üzerinden ödeme alabilir ve bu ödemeyi sadece 10 dakika içerisinde eklediği herhangi bir banka hesabına aktarabilir.

Dünyaca ünlü bir ödeme sistemi olan Paypal’ın engellenmesinden sonra ortaya çıkan Papara, bu sistemin boşluğunu büyük ölçüde doldurmuştur.

Sistemde 3 farklı hesap tipi bulunmaktadır. Onaysız hesap, onaylı hesap ve sözleşmeli hesap adı verilen bu hesap tiplerinin para çekme ve yatırma limitleri farklıdır.

Onaysız hesaplarda günlük yapılacak olan işlem limiti 750 TL’dir.

Onaylı hesaplarda günlük yapılacak olan işlem limiti 50.000 TL’dir. Bu hesaba sahip olan kişiler Papara Card’a başvurabilir.

Sözleşmeli hesaplarda günlük işlem limiti 250.000 TL’dir. Bu tip hesaba sahip olanlar Papara Card’ı limitsiz olarak kullanabileceği gibi ATM’den nakit para çekebilir.

Papara İşlem Limiti Problemi

Ya bu aylık limitler aşırı saçma. Papara hesabımdan başka Papara’ya para göndereceğim, 1 ayda en fazla 30 gönderim yapabilirsin diye hata veriyor. 3.4 işlem ücreti kesiyor gelen transferlerde. Şuna bir hal çare bulun, hadi işlem ücretini anladık hizmet veriyorsunuz 7/24 para transferi falan. Ayda 30 gönderim ne ya şunu bir halledin

Papara Temsilcisi:

Değerli Kullanıcımız, Papara hesabınıza kendi adınıza tanımlı banka hesabınızdan transfer yapmanız durumunda ay içerisinde gelen transfer limiti ve giden transfer limiti 300 adet olarak güncellenmektedir.

Papara hesabınız ile aynı ay içinde 5 farklı kişiden 5.000 TL veya döviz karşılığı üzerinde ya da tutardan bağımsız 10 farklı kişiden para transferi geldiğinde ödeme alan kullanıcıdan %3.4 oranında ticari ve/veya aşırı kullanım ücreti tahsil edilmektedir.

Papara adresi üzerinden giriş yapmanız durumunda ücretler & limitleri kontrol edebilirsiniz. Papara’yı ticari amaç ile kullanıyorsanız mevcut limit artışı için [email protected] mail adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Papara Destek Ekibi

29.07.2020

Papara İşlem Limiti Problemi
Rate this post

Tagged With :