Papara Giriş Hatası

Papara gerçekten çok güzel bir uygulama geliştirmiş. Güzel bir kullanıcı arayüzü var ama günlük hayatta işinize yarayacak işlem setleri çok sınırlı. Papara uygulamasında bir ön ödemeli kart uygulamasında olması gereken en önemli özellik olan kart şifresi değiştirme özelliğinin bulunması bir artı.

Günümüz modern yüzyıl dünyasında online işlemlerde 7/24 hizmet anlayışı oldukça büyük bir önem taşıyor. Çünkü internetin en önemli avantajlarının başında çalışma saatleri gibi sınırlamalar olmadan pek çok farklı işlemin gerçekleştirilebilmesine olanak sağlamasıdır.

Dolayısı ile de günümüzde 7/24 kesintisiz olarak para gönderme ve para alma işlemi gerçekleştirmek durumunda kalan kişilere Papara hizmeti oldukça önemli bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü bu platform sayesinde para gönderme ve para alma işlemleri haftanın her günü 24 saat gerçekleştirilebiliyor. Kullanıcıların hizmetin kullanımı gibi sorunlar halinde Papara şikayet servisi desteğinden de 7/24 yararlanabilmesi mümkündür.

Papara Giriş Hatası

Kullandığın internet bağlantısından çok sayıda farklı Papara hesabına giriş yapılmış durumda. Hesabına farklı bir internet bağlantısından giriş yapabilirsin Diyor ve hesabıma hiçbir şekilde giremiyorum .buna çözüm bulunmalı lütfen. Ama devama basıyorum hiçbir şey olmuyor ne hata veriyor ne tamam onaylandı gibi bir şey diyor lütfen çözümü neyse söyleyin

Papara Temsilcisi:

Değerli Kullanıcımız, Bulunduğunuz noktadaki internet bağlantısı üzerinden Papara’ya çok yoğun erişim isteği geliyor. Bulunduğunuz lokasyonu değiştirerek veya farklı bir yerden internete bağlanarak giriş yapabilirsiniz. Bu nokta bizim tarafımızda güvensiz bir bağlantı olarak göründüğü için 1 ile 24 saat süreyle bulunduğunuz noktadan Papara’ya erişim yapılamayacaktır. Hesabınıza sürekli giriş yapmayı denediyseniz modeminizi açıp kapatmanızı, mobil veri ile bağlantı kurmaktaysanız telefonunuzu uçak moduna alıp tekrar açtıktan sonra giriş yapmanızı rica ederiz. Sorularınız için 0850 340 0 340 numaralı çağrı merkezi hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.

Papara Destek Ekibi

28.07.2020

Papara Giriş Hatası
5 (100%) 1 vote

Tagged With :